:::: MENU ::::

wtorek, 30 grudnia 2014

  • wtorek, 30 grudnia 2014
Już jakiś czas temu dawny link prowadzący do opowiadania pod tytułem Judasz przestał działać. Wynika to z faktu, że Creatio Fantastica, gdzie tekst się ukazał, zmieniło stronę. W nowym archiwum nie znalazło się niestety miejsce na numery z poprzedniej.

Dlatego tekst zdecydował się opublikować na portalu Fabrica Librorum. To zdecydowanie jedno z moich ulubionych opowiadań, więc zachęcam do zapoznania się z nim wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili.

Najbliższe publikacje będą najpewniej upływały pod znakiem Ravkena Łowcy Plugastwa, którego czytelnik mógł już bardzo pobieżnie poznać w Cudownym leku i Las nigdy nie jest cichy oraz w opowiadaniach na łamach iNWD. Dłuższy tekst z tym bohaterem ukaże się w styczniowej Fantastyce Wydaniu Specjalnym, inne przyjęły też QFant i Esensja.

Z innych wieści - byłam na Hobbicie: Bitwie Pięciu Armii i recenzja ukaże się prawdopodobnie po Nowym Roku, bo muszę zebrać myśli. Być może zdążę jeszcze przed Sylwestrem napisać coś w rodzaju "best of", ale to raczej luźna zapowiedź niż wiążąca obietnica.