:::: MENU ::::

Ja, czyli Maria Dunkel

Rocznik 1993, urodziłam się i mieszkam w Katowicach. Z wykształcenia i zawodu jestem programistką. Pierwsze opowiadanie opublikowałam w 2012 w "Esensji", rok później zadebiutowałam na papierze w "Fantastyce Wydaniu Specjalnym". Poza fantastyką w każdej postaci moim największym hobby są podróże, udomowione gryzonie i kynologia, ale posiadam wrodzoną zdolność do zainteresowania się absolutnie wszystkim.

Mój blog

To przede wszystkim mój prywatny dziennik, w którym zapisuje wrażenia z przeczytanych książek i czasopism, obejrzanych filmów i seriali oraz gier, w które miałam okazję grać. Piszę tu także o swoich opowiadaniach i powieściach, podróżach oraz o wszystkim, co mnie wystarczająco mocno porusza.

Moja twórczość

To głównie opowiadania, publikowane w internecie, antologiach i czasopismach papierowych. Publikuję od 2012 roku do dnia dzisiejszego, chociaż piszę mniej niż kiedyś, staranniej wybieram miejsca docelowe. Próbuję też wydać powieść, ale debiutantowi zawsze wiatr w oczy.

Współpraca

Z chęcią nawiążę współpracę z autorami, wydawnictwami i każdym, kto ma jakiekolwiek powiązania z szeroko rozumianą popkulturą. W grę wchodzi zarówno recenzowanie - od razu zaznaczam, że pod względem szczerości opinii nie idę na ustępstwa - jak i przybliżenie oferty danej firmy.

Kontakt

Można do mnie pisać na adres mailowy ProznaJakSmaug@o2.pl lub poprzez wiadomości prywatne na Facebooku i Twitterze.